Ви увійшли як Гость | Група "Гости"| RSS
Бамбарбія Пошук туру Авіаквитки Запит туру Travel Sim Контакти

Полісервіс-Тур - агенція горящих путівок, туристична фірма Львів, акція Бамбарбія

Узнай первым о лучших турах:
Имя:
E-mail:

Курс валют
1 $ = 27,65 грн
1 Є = 30,85 грн


т/ф. (032) 260-22-40
моб. (067) 337-16-57
моб. (063) 137-02-12
skype: marinka55508


т/ф. (032) 276-74-09
моб. (067) 673-03-09
skype: nataly7000


т/ф. (032) 260-22-40
моб. (098) 476-86-18Поиск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » Статті » ОАЕ » ОАЕ - Про країну[ Додати статтю ]

Віза в ОАЕ

Про країну
Міста і курорти
Готелі
Віза
Новини
Тури
Авіа
Екскурсії
Цікаво
Погода

Необхідні документи для відкриття туристичної візи:

- Кольорова чітка відсканована копія першої сторінки паспорта або проїзного документа дитини в графічному форматі JPEG (розмір зображення не менше 600 * 400 точок, обсяг файлу не більше 40 Кбайт).
- Кольорове цифрове або відскановане фото туриста (обсяг не більше 40 Кбайт, в графічному форматі JPEG).
- Для дітей, вписаних в паспорти батьків, необхідна кольорова чітка відсканована копія сторінки, де дитина вписана і сфотографована, обов'язково повністю повинно бути вказано
прізвище, ім'я, стать, дата народження дитини.
- Для дітей з окремим проїзним документом до 16 років або для молодих людей до 18 років додатково потрібно чітка відсканована копія свідоцтва про народження, переклад на англійську мову.

Вартість і рекомендовані терміни подання на візи:

- Вартість візи - 82 у.о. - Рекомендований термін подачі за 7 повних робочих днів до дати заїзду.

- Діти, вписані в паспорт батьків, вказуються у візі батьків БЕЗКОШТОВНО.

Час необхідний для відкриття віз - 2-5 робочих днів (для чоловіків і для дітей з окремими проїзними документами може знадобитися вибіркова додаткова перевірка службою безпеки ОАЕ, що збільшує термін виходу віз для таких категорій). Така перевірка проводиться на розсуд імміграційної влади і вплинути на прискорення процесу неможливо.

Час необхідний для відкриття віз є індивідуальним для кожного окремого випадку. На час, який віза знаходиться в роботі, крім усього іншого можуть впливати кількість і час попередніх приїздів в ОАЕ, наявність однофамільців в системі Імміграційної служби, громадянство туриста, вік і ін.

Неробочі дні в Імміграційної службі ОАЕ: основні державні та релігійні свята, а також п'ятниця і субота. День подачі на візу не враховується. Під час національних свят Імміграційна служба ОАЕ може працювати в черговому режимі, в ці дні візи можуть виходити із затримкою.

Особливості візи ОАЕ:

- Туристична віза - одноразова. Дає право на перебування в країні до 30 днів з дня в'їзду. Віза дійсна для в'їзду в протягом 60 днів з дати видачі. Спроби повторного в'їзду в ОАЕ з використаної візі призводять до депортації та занесенню в «чорний список».
- На руки туристам видається копія візи формату А4 для пред'явлення на реєстрації в аеропорту країни вильоту, а також по прильоту в ОАЕ на проходженні паспортного і імміграційного контролю. Копію візу необхідно зберегти до закінчення поїздки.
- На момент подачі візи термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців.

Порядок подачі:

Подача на візу відбувається тільки після підтвердження готелю і передоплати.

Запит в імміграційну службу на оформлення візи направляється після підтвердження готелю, а не в день подачі заявки на бронювання туру. Отже, своєчасність відкриття візи залежить від того, наскільки завчасно все було зроблено з боку туристичного агентства і туриста для надання необхідних документів та оплати туру в рекомендовані терміни.
Запит на оформлення візи направляється в імміграційну службу Дубай, яка знаходиться безпосередньо в ОАЕ відразу після передоплати або повної оплати туру.

ВАЖЛИВО: Туристи, що знаходилися в ОАЕ від 15 до 30 днів по туристичній візі, можуть подати документи на відкриття наступної туристичної візи в ОАЕ не раніше ніж через 30 днів після виїзду з країни. Дане правило введено для запобігання випадків незаконного працевлаштування в ОАЕ.

Важливі примітки:

Оформлення віз здійснюється тільки для турпакетів *.

Компанія не може гарантувати відкриття віз консульської або імміграційною службою іншої країни, так само як і проходження туристом тесту сканування сітківки ока, паспортного і імміграційного контролю безпосередньо в ОАЕ. Усі терміни подання та оформлення віз носять рекомендаційних характер.

Імміграційна служба в праві не повідомляти причину затримки або відмови у видачі візи.В разі відмови або затримки у видачі візи, а також ануляції туру після подачі на візу, вартість візи не повертається, також можуть застосовуватися штрафні санкції при ануляції / перебронюванням авіаквитків, готелів, а також інших доп. послуг.

Особи, що порушували візовий режим або здійснювали правопорушення на території ОАЕ, вносяться в «чорний список» Імміграційної служби, після чого їм автоматично відмовляється у в'їзді в країну при спробі оформлення візи.

Знаходження в «чорному списку» однофамільців з поширеними прізвищами може призвести до затримки у видачі візи. У таких випадках може знадобитися більше часу на «очищення» з «чорного списку», надання додаткових документів, а також повторна подача в разі відмови.

Для запобігання випадків незаконної трудової міграції, а також проституції, менеджерами нашої компанії може бути запрошена гарантійна сума від туриста в розмірі 2500 у.о. на час поїздки. Дана гарантійна сума повертається при наданні паспорта з в'їзними і виїзними штампами прикордонної служби ОАЕ з повернення на Україну.

У разі порушення візового режиму туристами, на туристичне агентство, оформившее тур, накладається штраф у розмірі 2500 у.о. за кожного порушника. При цьому в момент виїзду з країни або депортації з порушника візового режиму буде утримана пеня за порушення візового режиму країни за кожен прострочений день, у разі відмови порушника офіцер прикордонної служби може затримати порушника.

Як виняток віза в ОАЕ може бути відкрита для транзитних пасажирів, які прямують через міжнародний аеропорт Дубай. Вартість та умови відкриття транзитних віз підлягають уточненню у наших менеджерів.

Віза для громадян Республіки Білорусь робиться в Києві.

Адреса посольства України в ОАЕ:

Адреса: Вілла 4, сектор 1-34, 13-а стріт, р-н Мадіна Заєд, Абу-Дабі, ОАЕ

Тел .: +971 (2) 632 75 86 Факс: +971 (2) 632 75 06

E-mail: emb_ae @ mfa.gov.ua, embukr @ emirates.net.ae

Посольство Об'єднаних Арабських Еміратів на Україні (за совместітельсту):

Час роботи: 9: 00-15: 00

Адреса: Москва, вул. Улофа Пальме, 4.

Телефон: +7 (095) 147-62-86, 147-00-66, 234-40-60.

Факс: +7 (095) 234-40-70

E-mail: uae@mail.cnt.ru

 
Категорія: ОАЕ - Про країну | Переглядів: 1356 | Додав: polyservice (15.10.2014) | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0

Имя *:
Email:
Код *:
Перова Марина
т/ф. (032) 260-22-40
моб. (067) 337-16-57
icq: 455-735-552
skype: marinka55508
e-mail: office@turgorit.com.ua
Мисло Наталія
т/ф. (032) 276-74-09
моб. (067) 673-03-09
icq: 232-870-330
skype: nataly7000
e-mail: polyservice1@ukrpost.ua
Гончарова Діана
т/ф. (032) 260-22-40
моб. (098) 476-86-18
e-mail: office@turgorit.com.ua

група Полісервіс-Тур вконтакті сторінка Полісервіс-Тур в google+ сторінка Полісервіс-Тур у facebook сторінка Полісервіс-Тур в twitter сторінка Полісервіс-Тур в Мой Мир на Mail Ru


Тури в Єгипет

Тури в Таїланд

Тури в Європу

Тури в Австрію

Новорічні тури

Тури в Туреччину

Тури в Домінікани

Тури в Польщу

Тури в Німеччину

Різдвяні тури

Тури в Грецію

Тури в Шрі-Ланку

Тури в Угорщину

Тури в Італію

Святкові тури

Тури в ОАЕ

Тури в Туніс

Тури в Словаччину

Тури у Францію

Тури в Україну

Тури на Кіпр

Тури в Чорногорію

Тури в Чехію

Тури в Іспанію

Тури в Болгарію


Рейтинг@Mail.ru Активный отдых: Крым, Кавказ, Карпаты, Алтай. Походы, рафтинг, конные туры. Каталог туристических сайтов.
Copyright Strannica © 2010-2018
Сайт управляется системой uCoz